Nieuwe uitbreiding van ons programma: de JS Proputec lamellenpomp

De pomp voor de zwaarste taken

De unieke constructie van de JS lamellenpomp maakt het mogelijk om uitdagende media met grote en harde deeltjes zoals botten, weefsels en vet te verpompen. Hierdoor kunnen niet-homogene producten over grote afstanden worden verpompt. De pomp wordt ingezet voor toepassingen zoals slachtafval, krill, visresten en diervoeding. 

Door het compacte ontwerp en de mogelijkheid om in een gesloten leidingsysteem te pompen, vormt de pomp een zeer geschikte vervanger voor andere systemen zoals schroeftransporteurs, wormpompen en transportbanden. Bovendien heeft de pomp lagere energie- en onderhoudskosten en een hogere capaciteit.

JS Proputec lamellenpomp

JS Easy Clean lamellenpomp

De JS Easy Clean lamellenpomp is ontworpen voor industrieën waar hygiëne voorop staat.

De pompen hebben dezelfde eigenschappen als onze standaard pompen, maar dan met een scharnierend zijpaneel. Hierdoor kan één zijde van de pomp worden geopend, waardoor deze gemakkelijk toegankelijk is voor reiniging en inspectie.

JS Proputec A / S biedt alle varianten van de pomp in roestvrij staal voor industrieën met hogere eisen en normen. JS levert pompen die zijn vervaardigd uit materialen die met levensmiddelen in aanraking komen in overeenstemming met Verordening EN 1935/2004.

Case: vleesverwerkingsindustrie

De lamellenpomp biedt oplossingen voor het transporteren, malen en hanteren van  grondstoffen binnen vleesverwerkingsprocessen. De pomp is onder andere geschikt voor het verwerken van bijproducten uit de vis-, pluimvee- en vleesverwerkende industrie.

Bijproducten die niet bedoeld zijn voor menselijke consumptie, worden omgezet in waardevolle en bruikbare materialen zoals oliën, eiwitten en mineralen.

Technische specificaties

De JS lamellenpomp is er in zes verschillende maten. Zie de technische specificaties per maat / model hieronder.

 150/45200/60250/70350/90400/115450/140
Capaciteit (m3/h)2-105-2010-3020-7030-12050-200
Max. aanbevolen werkdruk (bar)101010101010
Max. ontwerpdruk (bar)151515151515
Leidinglengte (m)1-3001-3001-3001-3001-3001-300
Leidingaansluitingen (Ø mm)100150200250300350
Lengte (mm) A530629670860964969
Totale hoogte (mm) B375468500640801785
Middenhoogte (mm) C221283304367445495
Flensinlaat buiten (mm)186×200236×240306×260405×405460×444534×484
Flensinlaat binnenkant (mm)106×120156×160206×160296×281336×320384×334
Flensuitlaat buiten (mm)186×200236×240306×260405×350460×404534×460
Flensuitlaat binnenkant (mm)106×120156×160206×160296×223336×280384×310
Gewicht (kg)1102203205708601.050
 150/45200/60250/70
Capaciteit (m3/h)2-105-2010-30
Max. aanbevolen werkdruk (bar)101010
Max. ontwerpdruk (bar)151515
Leidinglengte (m)1-3001-3001-300
Leidingaansluitingen (Ø mm)100150200
Lengte (mm) A530629670
Totale hoogte (mm) B375468500
Gewicht (kg)110220320
 350/90400/115450/140
Capaciteit (m3/h)20-7030-12050-200
Max. aanbevolen werkdruk (bar)101010
Max. ontwerpdruk (bar)151515
Leidinglengte (m)1-3001-3001-300
Leidingaansluitingen (Ø mm)250300350
Lengte (mm) A860964969
Totale hoogte (mm) B640801785
Gewicht (kg)5708601.050

Neem contact op

+31 (0)546 45 80 72

Bereikbaar tussen 08:15 en 17:00

24/7 Bereikbaar voor calamiteiten

Adres Twentepoort Oost 25, 7609RG Almelo

Email Info@inventflow.nl

nl_NLNL
Scroll naar top